Oyun 21 KASIM 2014 / 11:11

Lost Saga içerik güncellemesiyle geri dönüyor

Nexon Europe, online multiplayer brawler oyunu Lost Saga için yepyeni içerik güncellemesi yayınladığını duyurdu. Güncelleme yaması ile oyunun galaksiler arası efsanevi karakterlerine yenileri eklenirken, oyuncuların yoğun talep gösterdiği Teçhizat Tasarlayıcı da kullanıma sunuldu.Güncelleme kapsamında oynanabilir karakterlerin en üst kategorisini normal ve Premium karakter sınıflarının ötesinde becerilere sahip olan Olağanüstü kahramanlar oluşturuyor. Yeni Olağanüstü kahramanlar arasında Tanrı’nın ordusunun Baş Melek komutanı ve Şeytan’ın mağlup edicisi Michael (Mikail) yer alıyor. Michael’in oyunda sergileyeceği manevralar arasında zarar görmeden kısıtlı bir süre uçma, mükemmel saldırı için havadan saldırı pozisyonu alma, düşmanlara karşı dost melekleri çağırma ve yeryüzüne meteor yağdırma yer alıyor. Oyunun ilahi temasını devam ettiren Kuzey’in kış, dağ ve av tanrısı/tanrıçası Skadi de bir diğer karakter olarak yer alıyor. Skadi buz ve kış gücüne hükmediyor. Lost Saga’daki diğer tüm kahramanlar gibi Skadi ve Michael erkek ya da kadın biçiminde kullanılabiliyor.

Yeni karakterler eklenecek

Oyuna 26 Kasım tarihinden itibaren SNK Savaşçıların Kralı özel etkinliğinin bir parçası olarak hızlı ve becerikli Ninja ustası Mai Shiranui gibi yeni Premium kahramanlar eklenecek. Bir diğer kahramansa efsanevi dövüş ustası, alev bükücüsü Kusanagi Kyo olacak. Tüm bu karakterlere 3 Aralık tarihinde May, Yumira ve Trinity gibi Premium karakterler eklenecek.

26 Kasım tarihinde oyuncuların merakla beklediği Teçhizat Tasarlayıcı özelliği de kullanılabilir olacak. Bu özellik sayesinde kullanıcılar kahramanlarının görünüşlerini klan sembolleri, imzalar ve daha birçok öğeyle kişiselleştirebilecekler.

Nexon Europe Ürün Müdürü Jay Park, yapılan güncellemeler hakkında şunları söylüyor: “Zorlu bir brawler oyunu yaratma sürecinde en önemli unsurlar ayrıntılara dair seçimler, çeşitlilikler ve gösterilen özendir. Güncellemeyle birlikte artık daha fazla kahramanımız var. Her biri olağanüstü saldırı becerilerine sahip. Oyuncularımız, kahramanlarını diledikleri gibi kişiselleştirebilecekler. Gelecekte yapacağımız etkinliklere tüm oyuncuları bekliyoruz!”

Son olarak, oyuna geri dönen oyuncular için iki saat boyunca kullanılabilen, bir Premium kahraman, Developer K’nın dönüşünü de içeren bir Hoş Geldin hediyesi bulunuyor. Developer K’ya karşı kazanılacak bir zaferi çok değerli bir ödül tamamlayacak. Hoş Geldin ödülü 26 Kasım tarihinde oyuna 90 gün boyunca giriş yapmamış oyuncular için de geçerli olacak.
ETİKETLER : Lost Saga
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun