Oyun 17 ŞUBAT 2016 / 13:13

Leonardo DiCaprio'ya Oscar'ı kazandırabilirsiniz

Leonardo DiCaprio'nun bir türlü Oscar ödülünü kazanamaması yeni ve oldukça yaratıcı şakalara ilham kaynağı olmayı sürdürüyor.

Oyunculuk kariyerinde birçok önemli yapımda rol alan ve önemli performanslar sergileyen Leonardo DiCaprio, bir türlü Oscar ödülünü almayı başaramadı. Kariyeri boyunca birçok ödülün sahibi olan DiCaprio'nun OScar ödülünü alamaması hayranlarını üzerken, bir yandan da oyuncuyla ilgili şakalar üretilmeye devam ediyor. Son örnek ise oldukça yaratıcı ve eğlenceli.

Leonardo DiCaprio için geliştirilen 8 bitlik "Leo's Red Carpet Rampage" adlı tarayıcı oyun, hayranlarının DiCaprio'ya Oscar konusunda yardımcı olabilmelerine olanak sağlıyor. The Line adlı oyun geliştirici ekibi tarafından yaratılan oyun, 8 bitlik yapısıyla özellikle eski tarz oyunseverlerin ilgisini çekebilecek türden. Oyunda Leonardo'nun engelleri ve rakipleri aşarak Oscar'a uzanmasına yardım edebilecek kullanıcılar, Oscar yolunda birçok badireyi atlatmak durumundalar.

Oyun, http://redcarpetrampage.com/ adresi üzerinden ücretsiz olarak oynanabiliyor. 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun