Oyun 05 AĞUSTOS 2015 / 13:49

Heroes of the Storm'da yığınla yenilik!

Blizzard'ın MOBA oyunu Heroes of the Storm'a 3 yeni hero ve 1 yeni harita ekleniyor.

WarCraft 3 mükemmel harita tasarlama yazılımı World Editor'de hazırlanan DotA, yepyeni bir oyun stilinin ortaya çıkmasına sebep oldu: MOBA. Tıpkı Half Life modu Counter Strike'ta olduğu gibi. Sonrasında piyasaya çok sayıda MOBA oyunu çıktı. Bunlardan en çok oyuncuya sahip olanları şu sıralar League of Legends ve DotA 2. Blizzard'ın yakın bir zamanda piyasaya çıkardığı oyunu Heroes of the Storm da MOBA türüne ciddi yenilikler getirdi. Firma, çiçeği burnundaki HotS'a sürekli yeni içerikler getiriyor.

Gamescom'da bugün, Blizzard HotS'a getireceği çok sayıda yeniliği duyurdu. Bunlardan ilki Kharazim. Diablo evreninden içeriklerin sunulduğu Eternal Conflict etkinliğinin son kahramanı olan Kharazim, Diablo karakterleri arasındaki support (destek) karakteri eksikliğini kapatacak. Trailer'ını aşağıda izleyebilirsiniz:Duyurulan 2. kahraman ise Rexxar. WarCraft aleminin sevilen karakterlerinden olan Rexxar, oyundaki ilk Ranged Warrior (menzilli tank diyelim) olma özelliğine sahip. Muhtemelen Rexxar'ın biricik ayısı Misha önde tanklarken Rexxar da arkadan destekleyecektir.

Tanıtılan 2. kahraman ise StarCraft evreninden Artanis. HotS'taki StarCraft tankı eksikliğini kapatacak olan Artanis, Rexxar'ın ardından oyundaki yerini alacak.Ayrıca Eternal Conflict dahilinde Battlefield of Eternity'den sonra 2. harita da ekleniyor: Infernal Shrines. Haritaların çoğunda binalara saldıran dev yaratıkları arkamıza alarak baskınlar düzenleyebiliyorduk. Bu haritada elde edilecek dev yaratık ise direkt olarak kahramanları hedef alıyor olacak. Videoda gördüğümüz kadarıyla Diablo 3'teki yüksek Torment seviyedeki boss'ların yeteneklerinin büyük çoğunluğunu kullanıyor olacak:Peki bu içerikler ne zaman Heroes of the Storm'daki yerini alacak? Kharazim bu hafta veya en geç haftaya Salı günü oyuna eklenecektir. Diğerleri mi? Blizzard'ın dediği gibi: Soon™
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun