Oyun 02 TEMMUZ 2015 / 10:50

Heroes of the Storm'a yeni kahraman ve yeni harita

Blizzard'ın çiçeği burnunda MOBA'sı Heroes of the Storm'a Diablo temalı Battlefield of Eternity haritası ile Butcher kahramanı eklendi.

Blizzard'ın League of Legends ve DotA 2'ye karşı piyasaya sürdüğü oyunu HotS, sık bir şekilde güncelleme almaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Blizzard, "Eternal Conflict" adını verdiği etkinliği duyurmuştu. Bu etkinlikle beraber Blizzard, Diablo evrenine dahil yığınla kahraman, kostüm ve daha çok sayıda içeriği HotS'a eklemeyi planlıyor. Bu planın ilk ayağı olan 1 Temmuz güncellemesi de Diablo'dan izler taşıyor.

Yeni harita: Battlefield of EternityHeroes of the Storm'un hiçbir Blizzard oyununa dahil olmayan çok sayıda haritası bulunuyor. Eternal Conflict ile beraber firma, ilk gerçek Blizzard oyunu temalı haritasını oyuncularına sunmuş oldu. Battlefield of Eternity adındaki yeni haritada 2 lane ve ortasında takım savaşlarının yapılabileceği devasa bir alan bulunuyor. Haritanın sol tarafı cennet, sağ tarafı ise cehennem temasıyla kaplanmış. Harika görünen yeni haritada çıkan meleği ve şeytanı, bulunduğu tarafın oyuncuları korumaya çalışıyor. Şeytanın önce ölmesi halinde melek, meleğin önce ölmesi halinde şeytan bir lane'e giderek "yürüyor".

Fresh meat!İlk Diablo'da ve Diablo 3'te karşımıza çıkan Butcher, artık Heroes of the Storm'da bir kahraman. Assasin sınıfına dahil edilen Butcher, rakibin kırılgan kahramanlarına ciddi anlamda zor anlar yaşatabiliyor. Butcher, rakip minyonlardan ve kahramanlardan öldüklerinde düşen etler sayesinde daha da güçlenebiliyor.Her ne kadar güncellemenin asıl içeriği Butcher ve Battlefield of Eternity olsa da yanında pek çok ufak ekleme ve değişiklik de getiriyor. Güncellemenin tüm içeriğine ulaşmak için buraya tıklayarak güncelleme sayfasına gidebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun