Oyun 19 AĞUSTOS 2015 / 16:26

Heroes of the Storm 18 Ağustos güncellemesinde neler var?

Blizzard'ın MOBA oyunu Heroes of the Storm, Kharazim güncellemesiyle beraber oyuna çok sayıda yenilik getiriyor.

Her ne kadar Blizzard, Hereos of the Storm'a "2 haftada 1 hero" sözünü tam anlamıyla tutamıyor olsa da biraz daha fazla aralıklarla yeni kahramanlar gelmeye devam ediyor. Bu hafta Eternal Conflict etkinliği dahilinde Diablo 3'ten tanıdığımız Monk sınıfı, Kharazim adındaki kahramanıyla Nexus'e giriş yapıyor. Yakın mesafeli support kahramanı olan Kharazim, ciddi bir hasar potansiyeline de sahip.

Her yeni güncellemede olduğu gibi bu güncellemede de bazı eski kahramanlarda görsel geliştirmeler yapılmış. Bu sefer piyango Tychus ile Murky'ye vurmuş. Ayrıca Sonya'nın da nihayet bir dans figürü bulunuyor.

Hemen hemen her oyunun başında karşımıza çıkan ve bize 100 altın kazandıran Treasure Goblin'i artık altınla binek hayvanı olarak satın alabileceğiz. Diablo 3'te sezon 4'te 70 seviye karaktere ulaşan oyuncular da Malthael's Phantom isimli bineğe ücretsiz sahip olabilecekler.Güncellemenin en vurucu haberi, muhtemelen rank sisteminin tamamen sıfırlanıp oyunculara sıfırdan başlama imkanı sunuyor olması. Rank 1 miydiniz? Şimdi baştan başlayın kasmaya. Hero League'e artık 5 kişi giremiyoruz; 5 kişi olunca otomatik olarak Team League aktif oluyor. Team League'e girmek için hazırladığımız takımlar da artık iptal oldu. Takım açmak için harcadığımız altınlar da bize iade edildi.

Tüm bunların yanı sıra kahramanların yeteneklerinde ve özelliklerinde çok sayıda değişiklik var. Bu değişikliklere ulaşmak için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz.

Kahraman değişiklikleri sayfasına ulaşmak için tıklayın
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun