Oyun 28 MART 2016 / 11:06

GTA VI Tokyo'da geçebilir

GTA V ile beklediği barşıya ulaşmayı başaran Rockstar Games, yeni oyun için şehir arayışlarını sürdürüyor.

1997 yılında GTA'yı oyun dünyası ile buluşturan Rockstar Games, geçtiğimiz 24 sene içerisinde oyun serisini farklı şehirler üzerinden sürdürmeyi başardı. GTA 1969 ve 1961 London serileri hariç Amerika Birleşik Devletleri dışına çıkarmayan şirket, GTA VI için farklı bir planı harekete geçirmeye hazırlanıyor. 

2018 yılından önce piyasaya sürülmesi beklenmeyen oyun için Tokyo şehri üzerinde durduğu iddia edilen Rockstar Games, yeni oyunu böylelikle ABD dışına çıkaracak. Tokyo'nun yanı sıra Bogoto şehri üzerinde de duran oyun şirket, her iki şehir için oyun isimlerinin patentini almış durumda. Tokyo konusunda temaslarda da bulunan şirket, hali hazırda yol planlarının oturtulması konusunda yetkilerle anlaşmaya çalışıyor.

Konuyla ilgili detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz. 
ETİKETLER : gta tokyo gta gta 6
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun