Oyun 14 EYLÜL 2013 / 10:13

GTA 5 korsanlardan korunamadı

GTA 5 çıkışına 3 gün kala sızdırıldı ve Torrent sitelerine gönderildi. Microsoft yetkilileri, bunun üzerine oyuncuları ekran görüntüleri ve video paylaşımları yoluyla tespit ederek engelliyor.Dünyanın en pahalı oyunlarından biri olan Grand Theft Auto V'in Xbox 360 sürümü yapımcının tüm sıkı korsana karşı korumalarına karşı dört gün önceden torrent sitelerine düştü. Açık bir dünyada geçen ve serinin son üç oyununun kombinasyonundan ortaya çıkan GTA 5, 265 milyon dolarlık maliyet fiyatıyla tüm zamanların en pahalı oyunlarından biri.

Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA 2012 yılı içerisinde Golden Joystick ve Spike TV’nin düzenlediği VGA ödüllerinde “En Çok Beklenen Oyun” dalında daha çıkmadan birincilik ödüllünü müzesine götürdü. 31 Ocak'ta çıkması beklenen oyunun, çıkışının 17 Eylül'e ertelenmesiyle ilgili olarak GTA daha önce oyun severlerden özür dilemişti.

Oyundaki iç karakteri aynı anda kontrol etme ,geçiş yapma seçeneğinin olduğu, alan genişliğinin daha fazla, su altı alanının canlı, aksesuar kullanımının detaylı, silahlar geliştirilebilir olacak, polisler üzerinde yapay zeka uygulanacak oyunda, polisler oyuncuları gördüğünde takip edecekler. GTA 5'te pek çok yenilik var ve oyunseverler uzun zamandır bekliyordu. Durum öyle gösteriyor ki, özellikle oyun gibi, duygusal bağ kurma davranışının yüksek olduğu alanlarda,  bu kadar tutkuyla bağlı bir müşteri kitlesine sahipken, müşterileri fazla bekletmemek gerekiyor.
ETİKETLER : microsoft oyun GTA5
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun