Oyun 09 ARALIK 2013 / 10:36

Futbol oyunları zirvede

Playstore’da, en çok satılan oyun “Football Manager 2014” oldu. Football Manager 2014, Ekim ayında olduğu gibi Kasım ayında da Playstore’dan en çok satın alınan oyun oldu. Kasım ayının en çok satın alınan oyunlar listesinde ikinci oyun "Battlefield 4" olurken, "Call of Duty: Ghost" üçüncü sırada yer aldı. Football Manager 2014”, Ekim ayında olduğu gibi Kasım ayında da en çok satın alınan oyun oldu.Football Manager 2014, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de başarıdan başarıya koşuyor.

Oyun ve gerçeklik arasındaki çizgiyi kaldıran, türünün başyapıtı olarak tanımlanan “Battlefield 4”, listenin ikinci sırasında  ilgi görmeye devam ediyor. Üçüncü sırada ise  “Call of Duty: Ghost” var. Gerçekçi ve eğlenceli bir açık dünya sunmasının yanında korsanlık konsepti ile fark yaratan “Assassin’s Creed 4: Black Flag”, Playstore listesinin dördüncü sırasında yer alıyor. Listenin beşinci sırasında ise bir başka futbol oyunu var. Yenilenmiş özellikleriyle en üst seviye futbol deneyimi sunan “FIFA 14”, Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan beşinci oyun oldu.
Sokak yarışı rekabetinde oyunseverlere hızı gerçekçi bir şekilde hissettiren “Need For Speed Rivals”, "Battlefield 4" heyecanına birçok avantaj ekleyen "Battlefield 4 Premium Service", büyük ses getiren Batman: Arkham serisinin yeni oyunu “Batman: Arkham Origins”, Naruto'nun başarılı dövüş oyunu serisinin en son oyunu “Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Full Burst” ve efsane Total War serisinin son macerası “Total War: Rome II”, Kasım ayında en çok satan diğer oyunlar oldular.
Kasım ayında Playstore’da en çok satın alınan 10 oyun

1. Football Manager 2014
2. Battlefield 4
3. Call of Duty: Ghost
4. Assassin’s Creed 4: Black Flag
5. FIFA 14
6. Need For Speed Rivals
7. Battlefield 4 Premium Service
8. Batman Arkham Orgins
9. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 - Full Burst
10. Total War: Rome II
Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmiFacebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.
ETİKETLER : oyun ttnet
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun