Oyun 16 ŞUBAT 2017 / 11:21

Fifa 18, Nintendo Switch'te nasıl mı görünüyor? (video)

Nintendo’nun çoklu fonksiyona sahip yepyeni oyun konsolu Switch’te Fifa 18 nihayet göründü. 

 

Nintendo ile özdeşleşen pek çok oyunun Switch’teki deneyimlerine şahit olmuştuk. Switch sürümü ile sivrilen yapımlardan Spiletoon 2 ve ARMS gibi oyun özellikle çoklu oyuncu seçeneği ile keyifli dakikalar yaşatacağa benziyordu.

 

İlk bakış videosunda gördüğüm NBA 2K serisine ait oyun ise bir dönem soru işareti olarak kaldı. Zira Nintendo cüretkar biçimde 2K oyunlarına ait kısa görsel yayınlayıp, resmi web sitelerinde 2K Sports oyunlarının geleceğini duyururlarken 2K Sport tarafı konu ile ilgili net bir açıklama yapmamıştı. 

 

Super Mario Odyssey, Legend of Zelda, Minecraft, Skyrim derken aslında merakla beklenen oyunlardan biri de FİFA serisiydi. Resmi web sitesi üzerinde “Yakında geliyor” ibaresi ile paylaşılan FİFA’ya dair hiç bir görselin paylaşılmaması dikkat çekiciydi. Ve sonunda FIFA’ya ait ilk görseller karşımıza çıktı…

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun