Oyun 02 NİSAN 2013 / 10:27

EA Games'in ünlü oyunları JoyGame ile Türkiye'de

EA Games’in popüler dört oyununu oyunseverlere sunacak olan Joygame, bu dört oyunu 2013’ün ilk çeyreğinde hem Türkiye hem de MENA Bölgesi’nde yayınlayacak.EA Games’in en popüler oyunları olan Need for Speed World, Lord of Ultima, C&C (Command & Conquer) ve Battlefield Heroes oyunlarını hem Türk oyuncularına hem de MENA Bölgesi’ndeki çoğunluğu Arap oyunculara sunacak olan Joygame, 2013’e emin adımlarla giriş yapıyor.

Konuya ilişkin görüş bildiren Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir şunları söyledi:
“EA Games ile yaptığımız anlaşmayla dört yeni oyunu oyunseverlere sunacak olmanın heyecanı içindeyiz. EA Games ile yaptığımız bu anlaşma yalnızca temeli oluşturuyor aslında. Sadece 2013 yılında değil, ilerleyen yıllarda da yepyeni oyunlarla ve projelerle Joygame ve EA Games ismini sıklıkla bir arada duyabilirsiniz.”Need for Speed

Dünyada efsane haline gelen Need for Speed serisinin, ortalığı kasıp kavuran “Need for Speed World” oyunu, Joygame ve EA Games işbirliğiyle hem Türk hem de MENA Bölgesi’ndeki Arap oyunculara sunuldu. Oyun ücretsiz ve tamamen Türkçe.

Lord of Ultima

Savaşların gidişatını değiştirin ve tehlikelerle dolu bir dünyaya adım atın! Ortaçağ krallığınızı kurun, ordunuzu yaratın, geliştirin, yönetin ve Ortaçağ’a hükmedin! Joygame sizi hem ücretsiz hem de tamamı Türkçe olan bu oyunla Ortaçağ’a götürecek ve heyecanlı bir serüvene adım atacaksınız.

Command & Conquer

Dünyaca ünlü strateji oyunu Command & Conquer, eski web tabanlı MMO oyunlarını unutturuyor. Üstelik hiçbir kurulum dosyası indirmeden, yüklemeden ve tamamı Türkçe.

Battlefield Heroes 

Eğlenceli çizgi grafikleriyle savaşı bir potada eritip, çıktığı yıl alanındaki en iyi oyun seçilen Battlefield Heroes, Türkiye'de.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun