Oyun 22 OCAK 2015 / 14:08

DOGED’den Global Game Jam’e tam destek

Dünyanın her yerinden oyun geliştiricilerinin 23-25 Ocak tarihlerinde katılacağı oyun geliştirme maratonu Global Game Jam’in, Ankara ODTÜ Atom ve İzmir Ekonomi Üniversitesi ayaklarının destekçisi olan Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği(DOGED), Elazığ Fırat Üniversitesi ve Konya Selçuk Üniversitesi’nde gerçekleşecek katılımların da organizasyon destekçisi oldu.


Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği (DOGED) başkanı Ali Erkin konuyla ilgili yaptığı açıklamada görüşlerini şu şekilde belirtti. “Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği olarak Konya Selçuk Üniversitesi’nde ve Elazığ Fırat Üniversitesi’nde gerçekleşecek Global Game Jam katılımlarına destek oluyoruz. Elazığ ve Konya’daki oyun geliştirme tutkunlarıyla tanışacak ve fikir paylaşımında bulunacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

 

 

 
ETİKETLER : DOGED Global Games Jam
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun