Oyun 06 KASIM 2015 / 16:16

Blizzcon saatleri, linkleri ve detayları

Blizzcon hakkındaki tüm bilgileri ve saatleri sizler için derledik.

Blizzcon birkaç saat sonra başlıyor. Pek çoğumuz 40 dolar verip de Virtual Ticket almadık fakat etkinliği olabildiğince takip etmek istiyoruz. Ne yapmalıyız? İşte bu yazıda sizlerle Blizzcon'u nasıl takip edebileceğiniz anlatacağım.

Öncelikle şunu belirteyim; açılış konuşması, kapanış (kesin değil) ve e-spor etkinlikleri haricindeki panellere Virtual Ticket olmadan ulaşmamız imkansız. Tabii birileri Periscope'tan Twitch'ten kaçak olarak açarsa işler değişir. Yine de resmi olarak paneller yayınlanmayacak.

Cuma akşamı, yani bu akşam Blizzcon başlıyor. Türkiye saatiyle 22:00'da başlayacak olan Blizzcon'da açılış konuşmasını her sene olduğu gibi Mike Morhaime yapacak. Açılış kısmı Blizzcon'un en önemli parçası. Zira bu konuşmada yeni duyurular, sürprizler ve önceden tanıtılacağı bilinen her şey gösteriliyor. Bu sene Warcraft filminin fragmanını, Legion'ın giriş sinematiğini ve belki daha farklı sürprizleri de görebiliriz. Bu konuşmayı kesinlikle kaçırmayın.

Cuma günü

Cuma akşamı saat 22:00: Blizzcon açılışı için Blizzard Twitch kanalı

Açılış konuşmasının hemen ardından aynı anda, saat 22:45'te 3 tane e-spor organizasyonu başlıyor: World of WarCraft: Arena, Hearthstone ve StarCraft 2. Hearthstone ve StarCraft 2 için turnuva elemeleri öncesi gösteri planlanmış.

Cuma akşamı saat 22:45: World of WarCraft Arena turnuvası için Twitch kanalı

Cuma akşamı saat 22:45: Hearthstone turnuvası için Twitch kanalı

Cuma akşamı saat 22:45: StarCraft II turnuvası için Twitch kanalı

World of WarCraft Arena turnuvası 02:45'te bitiyor. Bu turnuvanın hemen ardından Heroes of the Storm turnuvası başlıyor.

Cumartesi sabahı saat 03:00: Hereos of the Storm turnuvası için Twitch kanalı


Cumartesi sabahı 09:00'a kadar süren turnuvalardan sonra nihayet kahvaltımızı edip yatabiliriz. Yatmamız gerek, çünkü Cumartesi akşamı maçlar devam ediyor olacak. Şimdi Cumartesi günü neler varmış onlara bakalım.

Cumartesi günü

Cumartesi akşamında saat 20:45'te Heroes of the Storm turnuvasıyla günün başlangıcı yapılacak.

Cumartesi akşamı saat 20:45: Heroes of the Storm tunuvası için Twitch kanalı

45 dakika sonrasında da Hearthstone turnuvası başlayacak.

Cumartesi akşamı saat 21:30: Hearthstone turnuvası için Twitch kanalı

Hemen sonrasında da StarCraft 2 turnuvası tabii ki...

Cumartesi akşamı saat 22:00: StarCraft 2 turnuvası için Twitch kanalı

Heroes of the Storm turnuvası, 02:00'da sona erecek ve hemen ardından World of WarCraft turnuvasının finallerine geçilecek.

Pazar sabahı saat 02:00: World of WarCraft Arena turnuvası için Twitch kanalı

StarCraft 2 turnuvasının sona ermesiyle beraber, saat 05:30'da Blizzcon'un kapanışı gerçekleşecek. Kapanışta Linkin Park konseri olacak fakat Twitch'te yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda net bir bilgi bulamadım. Kapanışı izleyemezseniz bile kulaklarımı çınlatmayın lütfen :)

Pazar sabahı saat 05:30: Kapanış töreni için Twitch kanalı

Şimdiden iyi seyirler!
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun