Oyun 16 EKİM 2015 / 15:34

Blizzcon 2015 takvimi yayınlandı

Blizzcon'un bu seneki takvimi ortaya çıktı. WarCraft 3 HD veya WarCraft 4 gibi sürprizler bekleniyor.

Blizzard’ın her sene gerçekleştirdiği etkinliği Blizzcon’un bu seneki ayağı, 7 – 8 Kasım tarihleri arasında olacak. Pek çok Blizzard hayranı için bu etkinlik, sene boyunca gerçekleşen çok daha büyük oyun etkinliklerinden daha önemli. Oyun dünyasının kaliteli ürünlerine imza atan Blizzard’ın bu seneki Blizzcon takviminin duyurusu yapıldı.

Blizzcon 2015, 7 Kasım Cuma akşamı Türkiye saatiyle akşam saat 10’da başlıyor olacak. Açılış konuşmasını her sene olduğu gibi CEO Mike Morhaime yapacaktır. 45 dakikalık açılış konuşması esnasında Legacy of Void’in, Overwatch’un (beta) ve World of Warcraft: Legion’un çıkış tarihleri büyük ihtimalle duyurulacaktır. Beraberinde World of Warcraft: Legion’ın açılış videosu gösterilecektir. Bunların dışında ortadaki söylentiler göz önüne alındığında, WarCraft 3 HD veya bir WarCraft 4 duyurusu da yapılabilir. Ayrıca WarCraft filminin fragmanının gösterimi de ihtimaller arasında.
Etkinliğin Cuma günkü takviminde açılış konuşmasının yanı sıra Blizzard’ın oyunlarının turnuvalarının yer aldığını görüyoruz. Diğer taraftan yapıcı ekip ile soru – cevap oturumları gerçekleşiyor olacak. Özellikle Blizzard’ın usta olduğu sinematik ekibine iki kere yer verilmiş olması dikkat çekici.

Pazar günü de ağırlıklı olarak turnuva finalleri yer alıyor. Aşağıdaki linklerde tüm etkinlik takvimine ulaşabilirsiniz.

Cuma günü takvimi

Cumartesi günü takvimi

Not: Takvim saatlerine 2 saat ekleyerek Türkiye saatlerini öğrenebilirsiniz. Turnuvayı internetten takip edebilmek için maalesef Virtual Ticket -https://eu.battle.net/shop/en/product/blizzcon-virtual-ticket- almanız gerekiyor ki bu ürünün fiyatı 30 euro.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun