Oyun 08 EYLÜL 2016 / 11:26

Bilkom ve Warner Bros’dan iş birliği

Warner Bros, Türkiye’de oyun alanında Bilkom iş birliği yaptı. Yapılan anlaşma kapsamında, “Lego Star Wars” serisinin beşinci ve son oyunu “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor” satışa sunuldu.

Bilkom 2014 yılında girdiği oyun pazarında, Warner Bros ile imzaladığı yeni işbirliği ile yeni bir adım attığını duyurdu. bu yeni anlaşmayla birlikte, Warner Bros tarafından “Lego” ve “Star Wars” markalarının bir araya getirilerek ortaya çıkan “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor/Lego Star Wars Force Awakens” oyununun Türkiye’deki dağıtıcılığını Bilkom üstlendi. Oyun, Hepsiburada, D&R, OverGame, Teknosa’lardan alınabilecek. TT Games tarafından geliştirilen “Lego Star Wars: Güç Uyanıyor” Türkiye’de; PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U, OSX, iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak.
                                                                                                        
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun