otomotiv 03 ARALIK 2015 / 16:01

Volvo, yeni kamyonunun dayanıklılık testini 4 yaşındaki Sophie'ye yaptırdı

İçerisine uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi için özel bir aksam yerleştirilen Volvo kamyon, 4 yaşındaki kız çocuğu Sophie tarafından kullanıldı.

Dünya çapında ses getiren Jean-Claude Van Damme reklamından sonra Volvo, yine efsane bir reklam videosuna imza atıyor. Uzaktan kumanda ile kullanılabilmesi için özel bir aksesuarla donatılan Volvo kamyonun kontrolü 4 yaşındaki Sophie'ye veriliyor. Muhtemelen oyuncak arabalardan biraz tecrübeli olan Sophie'nin bu dev kamyonu kullanması elbette ki çok kolay olmuyor. Sophie'nin zıplattığı, duvarlara çarptırdığı, hatta takla attırdığı kamyonun neredeyse hasarsız bir şekilde yoluna devam ediyor olması da takdire şayan.Firmanın bir önceki efsane reklamını da şuraya sıkıştıralım:

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun