otomotiv 26 OCAK 2016 / 16:21

Tesla otopilot özelliğini anlatan video yayınladı

Tesla tarafından birçok teknolojik özelliklerle donatılan Model X, adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Tesla yayınladığı yeni video ile otomatik pilot özelliğini gözler önüne sergiliyor.

Eylül ayında satışa sunulmaya başlanan Tesla Model X, tasarım ve teknolojik özellikleri bakımından epeyce zengin. Hava filtresi özelliğiyle öne çıkan Model X, araç içerisindeki havayı diğer araçlara oranla 10 kat, bakterileri 300 kat, alerjenleri 500 kat, dumanı 700 kat, virüsleri ise 800 kat daha fazla filtreleyebiliyor. Arabanın en önemli bir diğer özelliği ise otomatik pilot modu. Ön panelinde bir kamera, radar ve 360 derecelik sonar sensörleri bulunduran Model X’in  tanıtım videosunu “İşyerine gidiş gelişte devrim” sloganıyla yayınlayan Tesla,  otomatik pilot araçların sahip olduğu özellikleri gözler önüne seriyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun