otomotiv 11 TEMMUZ 2016 / 12:10

Akıllı otobüs Avenue iBUS’a ödül

Londra’da düzenlenen etkinlikte TEMSA'nın akıllı otobüsü Avenue iBUS’a “2016 New Product Innovation Ödülü” verildi.

Bu yıl 28-30 Haziran tarihinde Frost & Sullivan’ın (F&S)’nin Londra’da düzenlediği “Intelligent Mobility” organizasyonu kapsamında TEMSA’nın Smart Mobility programının ilk adımı olan Avenue iBUS’a “2016 New Product Innovation Ödülü” verildi. Jumeirah Carlton Tower’da düzenlenen ödül törenine TEMSA Ürün Müdürü Mert Özkaynak ve Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan katıldı.

Avenue iBUS’ın öne çıkan özellikleri arasında araç takip sistemi ve araç bilgisayarı, dokunmatik ekran üzerinden araç kontrolü, sürücü ön camı ekranı, yolcu sayma sistemleri, araç içi yolcu bilgilendirme sistemleri, araç içi kamera kayıt sistemleri, acil durum müdahale altyapısı, araç içi Wifi istasyonu, yeni gösterge paneli, akıllı servis donanımları bulunuyor.
 
ETİKETLER : TEMSA Avenue iBUS
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun