otomotiv
otomotiv
Uber'den Anadolu Yakasına Kampanya! Anadolu Yakası yolcularına yeni yıl hediyesi: Uber, Ocak sonuna kadar %50 indirimli Şehirleri daha ulaşılır kılma vizyonuyla yola çıkan Uber, 2017'de de kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kampanyalardan en yenisi İstanbul Anadolu ...
17 OCAK 17 / 16:04
otomotiv
Türkiye'de en çok satan SUV: Nissan Qashqai Nissan SUV ailesinin vazgeçilmez modeli Qashqai, 2006 yılında lanse edildiğinden beri Nissan’ın Avrupa’da ve Türkiye’de en çok ses getiren modeli oldu. Bugüne kadar Avrupa’da 2.5 milyonun üzerinde üretim başarısı gerçekleştiren Qashqai, Türkiye’de ...
17 OCAK 17 / 11:45
otomotiv
Uçan araba testlerine yıl sonunda başlanıyor Hava taşımacılığı alanında ismini sıkça duyduğumuz Airbus şirketi için ciddi bir gelişme gündeme geldi. Airbus CEO’suna göre 2017 yılının sonunda otonom uçan araba testleri yapılmaya başlayacak.   İnsanlık tarihinin son iki yüz yılı teknoloji ...
17 OCAK 17 / 09:55
otomotiv
Apple, Araba Projesini Resmen Doğruladı Uzun süredir konuşulan Apple’ın Project Titan isimli otonom araç projesi adım adım netlik kazanıyor. Apple Ürün Direktörü Steve Kenner tarafından ulaştırma alanında yetkili idari birime yazılan mektupta, projenin var olabilmesi için yardım talebinde ...
05 ARALIK 16 / 13:36
otomotiv
Vodafone otomotiv sektörüne güç katmaya hazırlanıyor Vodafone, otomotiv sektöründeki 47 markayı temsil eden Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) ile güçlerini birleştirmek üzere Dijitalleşme Toplantısında bir araya geldi.
10 EKİM 16 / 10:02
otomotiv
​TomTom ve Volvo Trucks’tan işbirliği Volvo Trucks, kamyonlarında TomTom’un navigasyon yazılımı NavKit‘i kullanacak. TomTom ve Volvo Trucks arasındaki bu anlaşma ile TomTom, yenilikçi ve modüler navigasyon yazılımı NavKit ‘i kamyoncular için özelleştirilmiş bir versiyon olarak sunuyor.
30 EYLÜL 16 / 12:10
otomotiv
Alibaba markalı akıllı otomobil RX5 Ağustos'ta yollarda Çin merkezli e-ticaret devi Alibaba, kendi markasıyla üretilen ilk otomobili tanıttı. RX5 isimli SUV tarzındaki yeni otomobil Ağustos ayında kullanıcılarla buluşacak.
Alp Yaşar Terlemez 13 TEMMUZ 16 / 11:53
otomotiv
Akıllı otobüs Avenue iBUS’a ödül Londra’da düzenlenen etkinlikte TEMSA'nın akıllı otobüsü Avenue iBUS’a “2016 New Product Innovation Ödülü” verildi.
Alp Yaşar Terlemez 11 TEMMUZ 16 / 12:10
otomotiv
Daimler uzun menzilli yeni elektrikli otomobilini Ekim ayında tanıtacak Alman Daimler şirketi, Ekim ayında düzenlenecek Paris Motor Show etkinliğinde uzun menzilli yeni elektrikli otomobilini tanıtacak.
Alp Yaşar Terlemez 14 HAZİRAN 16 / 13:08
1 2 3 4
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun