Mobil 29 KASIM 2011 / 14:37

Yerli tabletle yerli içerik sağlayıcı buluştu

General Mobile, e-tab tablet modelini İdefix ile yapılan işbirliği neticesinde kullanıcılarına ücretsiz e-kitaplarla birlikte sunmaya hazırlanıyor. General Mobile, 8.9 inç ekran boyutundaki ilk yerli üretim tablet bilgisayarı “e-tab” ile eğitime yönelik içerik projesini başlattığını duyurmasının ardından, İdefix ile yapılan işbirliği ile “e-tab” kullanıcılarına ücretsiz e-kitap hediye edeceğini açıkladı.

General Mobile e-tab, sahip olduğu IPS ekran teknolojisiyle her açıdan iyi bir okuma deneyimi vaat ediyor. Şirket yetkilileri zaman içinde İdefix üzerinden sunulan ücretsiz e-kitap seçeneklerinin de artacağını belirtiyorlar.

General Mobile e-tab, 799 liralık fiyat etiketiyle tüketicilerle buluşacak.

Detaylar şimdilik bu kadar...
YORUMLAR
necla 22 ARALIK 2011 / 12:52 0 0
çok güzel bir özellik. sadece bunun için bile alırım.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun