Mobil 10 KASIM 2014 / 14:58

Yenilenen Akbank.com’la şube deneyimi değişiyor

Akbank, kurumsal web sitesini yenileyerek, şube deneyimini dijitale taşıyor. 7 Kasım'da ziyaretçilerin kullanımına sunulan yeni Akbank.com’un kolay kullanılır arayüzü, gelişmiş arama seçenekleri ve sosyal medya ile bağlantı gibi yeni özellikleri söz konusu.

Akbank Direkt Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orkun Oğuz “Yeni Akbank.com’da müşteriler, şube personeliyle konuşur gibi sordukları sorularına, gelişmiş arama seçeneğiyle yanıt bularak, bankacılık deneyimini hızlı ve kolay bir şekilde yaşayacaklar” dedi. Yeni Akbank.com'un farklılıklarından birinin "Yaşam Evreleri" seçeneği olduğuna değinen Oğuz, “Ziyaretçiler, içinde bulundukları evlilik hazırlığı, öğrencilik, emeklilik, iş kurma, yeni işe başlama gibi özel dönemlerinde ihtiyaç duyabilecekleri tüm ürün ve hizmetleri bir arada bulabilecek, Akbank.com'un önereceği seçenekleri de inceleyecekler” bilgisini verdi.

Sosyal medya ile tam bağlantı

Daha önce siteyi ziyaret etmiş kullanıcılar yeni Akbank.com tarafından tanınacak ve gezmiş oldukları sayfalara göre ihtiyaç duyabilecekleri ürün/hizmet ve kampanyalar ile bilgilendirilecekler. Bununla birlikte, ziyaretçiler isterlerse Facebook hesaplarıyla bağlantı kurabilecekler. Facebook hesabı ile bağlantı kurmuş olan Akbank müşterilere yenilenen Akbank.com’da kendilerine özel bildirimler ve avantajlar sunulacak.

Yeni Akbank.com'un farklı cihazlara özel olarak geliştirilmiş olan yeni arayüzü ile ziyaretçiler bilgisayar, cep telefonu ya da tabletleri üzerinden siteye giriş yaptıklarında aynı deneyimi yaşama imkanına sahip olacaklar.

 

 
ETİKETLER : Akbank
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun