Mobil 19 OCAK 2011 / 16:59

Yeni PSP ve PlayStation Phone Şubat ayında karşımıza çıkacak

Yeni PSP ve PlayStation Phone Şubat ayında geliyor

Bloomberg’in haberine göre, Sony taşınabilir oyun konsolu PlayStation Portable’ın yeni sürümünü 27 Şubat’ta kullanıcıların beğenisine sunacak. Aynı zamanda hakkında sıkça söylenti çıkan PlayStation Phone da Şubat ayında karşımızda olacak.

[caption id="attachment_16572" align="alignnone" width="455" caption="Sony resmi açıklamayı yapmasa da PlayStation Phone görüntüsünün kamuoyuna sızmasına engel olamadı."][/caption]

Nintendo’nun ardından dünyanın en büyük ikinci taşınabilir oyun konsol üreticisi olan Sony içinde ismini vermek istemeyen bir yetkili eğlence servislerinin tüm Sony cihazlarını birleştirecek bir stratejiyi de ortaya çıkaracak.Sony, Barselona’daki Mobile World Congress kapsamında yeni nesil taşınabilir oynatıcısını ve Sony Ericsson markalı dokunmatik ekranlı PlayStation Phone’u 14 Şubat’ta tanıtacak.Sony ayrıntılarla ilgili açıklama yapmaktan kaçınsa da Nintendo DS ve iPhone’un sürüklediği pazarlardan daha fazla pay almak istediği biliniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun