Mobil 22 MART 2012 / 15:28

Yeni iPhone ekranı 4.6 inç olacak

Yeni iPhone'un ekran boyutu belli oldu

Apple’ın yeni nesil iPhone’u “retina” görüntü özelliği taşıyan, çözünürlüğü yüksek ve daha büyük ekrana sahip olacak.Güney Kore medyasında yer alan haberlere göre, yeni nesil iPhone’un ekranı için 4.6 inçlik siparişler verildi. Yeni ekranın daha yüksek çözünürlüğe sahip olacağı ve 4.6 inç olacağı bildirildi.

2007 yılında tanıtıldığı günden bu zaman önemli bir vazgeçilmeze dönüşen akıllı telefonun yeni modelinin nasıl olacağı merakla bekleniyor. Maeil Business Gazetesi’nde yer alan haberde 4.6 inç ekranlar için LG ve Samsung’a sipariş verildi.

Yeni iPhone için son iPad’de görülen “retina” görüntü özelliğinin yer alacağı bilgisi verildi. Apple’ın en önemli rakibi olan Samsung’un 4.6 inç, OLED ekranlı Galaxy S II akıllı telefonu Nisan ayında tanıtılmıştı.Son piyasaya sürülen Apple akıllı telefonu olan iPhone 4S 2011’in Ekim ayında tanıtılmıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun