Mobil 11 MART 2012 / 21:20

Yeni iPad için Turkcell ön sipariş toplayacak

Yeni iPad için Turkcell ön sipariş toplayacak

Yeni iPad'i Türkiye'ye getireceğini açıklayan ilk operatör olan operatör, henüz fiyat ve tarih vermediği ürün için ön siparişlerin yakında toplanmaya başlanacağını duyurdu.

Turkcell, Apple’ın ABD'nin San Fransisco kentinde tanıtımını yaptığı, merakla beklenen son tableti ‘Yeni iPad’i önümüzdeki dönem içinde müşterileriyle buluşturacağını açıkladı.

Wi-Fi ve 4G/LTE’li Yeni iPad, DC-HSPA+ teknolojisine uyumlu. iPad2’ye göre 3G’de 6 kat daha hızlı bağlantı yapabilen Yeni iPad, böylelikle piyasadaki en hızlı tablet olma iddiasını taşıyor.

Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, tüm Türkiye’de Turkcell’liler Çift Taşıyıcı (Dual Carrier) teknolojisinin desteklediği 3G ile iPad’i 43.2 Mbps’a varan hızla kullanabilecek. Ayrıca açıklamada, Turkcell3G şebekesinin yüzde 99.1’inin Çift Taşıyıcı teknolojisiyle uyumlu olduğu belirtildi.

4G için ülkemizde henüz belirlenmiş bir tarih olmadığı için operatörlerin yüksek bağlantı hızlarını sağlayabilmek için farklı yöntemlere başvurdukları görülüyor.

Ön sipariş alınacak

Turkcell önümüzdeki günlerde, ‘Yeni iPad’ ile tanışmak için sabırsızlanan teknoloji tutkunları için ön sipariş toplayacağını duyurdu. Ancak konuyla ilgili kesin bir tarih verilmedi. Ön sipariş için Turkcell müşterilerinin www.turkcell.com.tr ya da Turkcell Çağrı Merkezi’ni kullanabileceği belirtildi.

Yeni iPad ile ilgili merak ettiklerinizi http://www.btnet.com.tr/45884-yeni-ipad-16-mart%E2%80%99ta-piyasaya-cikiyor.html adresinde bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun