Mobil 04 MAYIS 2012 / 12:18

Yeni iPad ayda 79 liraya satışa sunuldu

İşte Turkcell'in yeni iPad paketleri

Yeni iPad, Turkcell'in 250 megabaytlık internet paketiyle 24 ayda 79 liradan kullanıcılarla buluşuyor. Diğer operatörlerin fiyatları merakla bekleniyor.5 Mayıs’tan itibaren Turkcell İletişim Merkezleri’nde satışa sunulacak Yeni iPad, çift taşıyıcı destekli mobil internet cihazlarına sahip. Bu sayede mobil bağlantı hızını iki katına çıkaran Turkcell, kullanıcılarına iPad2'de sunduğundan daha hızlı bir mobil internet kullanımı sunuyor.

Konuyla ilgili konuşan Turkcell Bireysel Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, kullanıcıların Çift Taşıyıcı teknolojisi ile desteklenen 3G ile yeni iPad’i 43.2 Mbps’a varan hızla kullanabileceklerini ifade etti.

Yeni iPad geniş internet paketi teklifleri ile ayda 79 liradan başlayan fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Turkcell kullanıcıları, Yeni iPad’in 16, 32 ve 64GB modellerine, 250MB, 1GB ve 4GB internet paketlerinin yanı sıra sınırsız interneti paketi ile 24 ayda uygun ödemelerle sahip olabilecek.Kontratsız olarak Yeni iPad sahibi olmak isteyenler, örneğin hepsiburada.com üzerinden 3G destekli ve internet paketi içermeyen cihaza 1800 lira karşılığında sahip olabilirler.