Mobil 03 ARALIK 2015 / 11:29

WhatsApp Windows Phone’lar için yeni güncelleme yayınladı

Tüm akıllı telefonlar üzerinde kullanımı neredeyse standartlaşan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çok büyük değişiklikler ile olmasa da sürekli kendini güncelleyerek kullanıcılarına yeni özellikler ve geliştirmeler getiriyor.

Eylül ayında 900 milyon kullanıcıya ulaştığı belirtilen WhatsApp’a, her dört ayda bir 100 milyon yeni kullanıcı ekleniyor.  Popüler mesajlaşma uygulaması, dün “Windows Phone”lar için yeni bir güncelleme yayınladı.

Yayınlanan güncellemeyle birlikte, uygulamanın versiyonu 2.12.212 olarak değiştirildi. Gelen yeniliklerden bazıları; mesajlara yıldız verme özelliği ve yıldızları profilden görebilme, favorileri seçme, video ve fotoğraf yükleme ara yüzünde iyileştirmeler olarak belirtiliyor. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun