Mobil 02 KASIM 2015 / 14:59

"Volt" Apple'ın en iyi uygulamalar listesinde yerini aldı

​Apple’ın en iyileri arasında yerini alan Volt, İstanbul’un trafiğini azaltmak için daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Çiçek Sepeti’nin kurucusu Emre Aydın, Hasan Aslanoba ve Alp Saul’dan yatırım alan mobil platform Volt, yeni nesil ulaşım çözümü sunuyor. Arabasında boş koltukları olan araba sahipleri ile aynı yöne giden yolcuları bir araya getirerek İstanbul trafiğindeki araba sayısını azaltıyor.

Volt ekibi, beraber yolculuğu güvenilir kılmak adına tüm önlemleri alıyor. Sürücüler ve yolcular uygulamaya dahil olmak için profil açıyorlar, tüm profiller Volt tarafından onaylandıktan sonra sisteme kabul ediliyor. Topluluklar özelliği ile, araba sahibi ve yolcular çalıştıkları şirketleri, okudukları okulları ve yaşadıkları evleri teyit ediyor. Yolcu kabul ve reddetme özelliği, kullanıcılara özgürlük getiriyor. Sosyal ağlarla uygulamaya giriş yaptığınızda ‘arkadaşlarınızın arkadaşlarını’ görüp onlarla yolculuk yapma isteği oluşturabiliyorsunuz.
 
ETİKETLER : Apple VOLT
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun