Mobil 31 ARALIK 2009 / 09:41

Vodafone ve Burger King'den lezzetli kampanya

Burger King'in kampanyalı menüsüne 1 TL fazla ödeyen, Vodafonelular'la tüm gün konuşabiliyor.

Burger King'in kampanyalı menüsüne 1 TL fazla ödeyen, Vodafonelular'la tüm gün konuşabiliyor.


Vodafone ve Burger King işbirliği ile yapılan özel bir kampanya abonelerin hizmetine sunuluyor.

Kampanya kapsamında, Burger King restoranlarında kampanyalı menülerden herhangi birini alan Vodafone aboneleri, 1 TL fazla ödedikleri takdirde gün boyunca tüm Vodafonelular'la limitsiz konuşabilecek. Bunun için ayrı bir ücret ödenmeyecek olan kampanya, 28 Şubat 2010 tarihine kadar sürecek.

Burger King restoranlarında satışa sunulan "Bütün Dünya Anladı" menülerinde geçerli olacak kampanyada, satın alınan menünün fiyatına ek olarak 1 TL ödeyen Vodafone müşterileri kampanyaya katılabilecek.

Tüm gün limitsiz konuşmak için yapmanız gereken ekstra 1 TL karşılığında katılımcılara verilecek kartta yer alan şifreyi SMS ile 5464'e göndermek! Vodafone tarafından gönderilen aktivasyon mesajı alındığı andan itibaren tüm Vodafone aboneleri ile limitsiz konuşma fırsatı başlamış olacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun