Mobil 22 NİSAN 2013 / 09:47

Vodafone Twitter'ı bedava yaptı

Vodafone Türkiye, abonelerine Twitter’ı Haziran sonuna kadar ücretsiz sunduğunu duyurdu.Vodafone Türkiye, düzenlediği kampanyayla, Haziran sonuna kadar, tüm abonelerine sosyal medyanın vazgeçilmez kaynağı Twitter’ı ücretsiz sunduğunu açıkladı. Herhangi bir kayıt şartı gerektirmeyen kampanya boyunca Vodafone aboneleri, “mobile.twitter.com” adresine hiçbir internet ücreti ödemeden bağlanıyor ve Twitter’da ücretsiz gezinmenin keyfini çıkarıyor.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Lütfullah Kitapçı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun avantajlar sunarak, ilgi duydukları alanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Haziran ayı sonuna kadar sürecek kampanyamızla abonelerimiz sosyal medyanın en gözde kanallarından Twitter’da dilediklerince gezinerek, her an değişen dünyayı takip edebilecek, üstelik bunun için hiçbir ücret ödemeyecek.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun