Mobil 30 EKİM 2013 / 10:04

Vodafone Marmaray'da çektiğini açıkladı

Vodafone Türkiye, mobil şebekesine yaptığı  yatırımlara bir yenisini ekledi ve Marmaray’da abonelerine iletişim hizmetleri sunmaya başladı.  

Dünya kalitesinde en yeni mobil teknolojileri Türkiye’nin dört bir yanında kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone, kapsama alanına bugün itibariyle hizmet vermeye hazırlanan Marmaray’ı da dahil etti.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimizin dünya kalitesinde son teknolojilerle iletişim kurmasını sağlıyoruz. Kayıtsız şartsız müşteri memnuniyeti sağlayarak Türkiye’nin aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen telekomünikasyon markası olmayı hedefliyoruz. Vodafone Türkiye olarak şebekemize güveniyoruz ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 3G’nin hizmete başladığı 2009 yılından beri lisans bedeli de dâhil olmak üzere 4 yılda toplam 4,4 milyar TL şebeke yatırımı gerçekleştirdik. Bu güçlü yatırımlarımız ile dünyanın en ileri 3G teknolojisini Türkiye’nin 81 iline yaydık. Yurt çapında 2G kapsama oranımızı %99’un üzerine çıkardık. İstanbul’un ulaşım ağlarını kullanan abonelerimiz Vodafone Türkiye’nin güçlü şebekesiyle iletişim hizmetlerinden özgürce faydalansın diye metro ve füniküler gibi yer altı hatlarında Vodafone Türkiye GSM hizmetlerini sağladık. Kıtaları demiryolu ile birbirine bağlayan Marmaray’da da abonelerimize iletişim hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüketicilerimizin memnuniyetini sağlayan, onların ihtiyaçlarına cevap veren, dünyanın en ileri teknolojisini sunan hizmet ve ürünler geliştirmeye devam edeceğiz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun