Mobil 07 MART 2011 / 17:55

Vodafone Kırmızı Pasaport abonelerinin bedava dakikaları yurtdışında da geçerli

Vodafone’un Kırmızı Pasaport’unu tercih eden aboneler, yurt dışındayken tarifelerindeki her yöne dakikalarını kullanarak yurtiçi fiyatlarla konuşabiliyor. Aylık 3,99 TL ek ücret ödeyen Vodafone İşOrtağım aboneleri, paketlerindeki her yöne dakikalarını yurtdışında da kullanabiliyor. Kırmızı Pasaport’un sunduğu avantajlar sesli aramalarla sınırlı değil. Yurtdışında mobil internet kullanımında da büyük avantajlar sağlayan Vodafone’dan 25 MB Günlük Süper İnternet paketi de kampanya dahilinde 25 TL’ye kullanıma sunuluyor.

Vodafone Türkiye’nin yurtdışı dolaşım (roaming) tekliflerini bir araya getiren Kırmızı Pasaport seçeneği, Vodafone kurumsal abonelerinin yurtdışındayken hem gönül rahatlığıyla konuşabilecekleri, hem de mobil interneti yüksek fatura korkusu olmadan kullanabilecekleri roaming avantajlarını içeriyor. Özellikle çalışanları yurt dışına sıkça seyahat eden işletmelere yönelik avantajlı mobil iletişim teklifleri içeren Kırmızı Pasaport, yurtdışında cep telefonu faturalarına büyük paralar harcayan işletmelere tasarruf imkânı sağlıyor.Her yöne dakikalar yurtdışında da geçerliKırmızı Pasaport seçeneğinden 55 TL ve üstündeki İş Ortağım Süper Paket, Mega Paket ve Mega+ Paket ile iPhone ve Akıllı Telefon paketlerindeki aboneler yararlanabiliyor. Vodafone abonelerinin Pasaport’dan faydalanmaları için şirket yetkililerinin 0 542 444 0 542'yi arayıp kayıt yaptırması yeterli.Kırmızı Pasaport ile Vodafone aboneleri yurtiçinde kullandıkları her yöne dakikaların yarısını yurtdışında da Türkiye’yi aramak ve gelen aramaları cevaplamak için kullanabiliyor. Bu fırsattan yararlanmak için bu paketleri seçen abonelerin ödemesi gereken ek tutar aylık 3,99 TL.İşletmeler pasaport seçeneğinden hiçbir taahhüt vermeden yararlanabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun