Mobil 04 AĞUSTOS 2011 / 13:18

Vodafone’dan kamu çalışanlarına yönelik yeni bir program

Kamu Avantaj Paketi’nde 'Kamupanya', 'Kamu Akademi', 'Yeşil Pasaport' ve '1414 Kamu Haber Paketi' gibi farklı avantajlar yer alıyor. Abonelerinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak sunduğu katma değerli servislere yenilerini ekleyen Vodafone Türkiye, bünyesinde birçok “ilk”i barındıran Vodafone Kamu Avantaj programını düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

Ülke çapında il, ilçe ve köylerde görev yapan öğretmenler, emniyet ve ordu mensupları, sağlık personeli gibi tüm kamu çalışanlarının hayatını kolaylaştıracak Vodafone Kamu Avantaj’ın içerisinde Kamupanya, Kamu Akademi, Yeşil Pasaport ve 1414 Kamu Haber paketi gibi farklı avantajlar yer alıyor.

Kamupanya ile kamu çalışanlarına özel yüzde 50’ye varan indirimler

Kamu Avantaj üyelerinin faydalanabileceği indirimli online alışveriş sitesi Kamupanya sayesinde; kamu çalışanları, yüzlerce ürünü indirimli fiyatlarla satın alabilecekler. Kamu çalışanlarının sabit gelirlerini en etkili şekilde kullanabilmesi için beyaz eşyadan elektroniğe, tekstilden oyuncağa kadar çok çeşitli markaların yer aldığı Kamupanya sitesinde birçok indirim ve avantajlı alışveriş imkânı kamu çalışanlarına sunulacak.

Wall Street Institute ile KPDS’ye ücretsiz hazırlık için Kamu Akademi

Vodafone Kamu Avantaj üyelerine özel, ücretsiz bir eğitim platformu olan Kamu Akademi, kamu çalışanlarını işlerinde yükselmelerini sağlayacak sınavlara hazırlayarak, kariyer gelişimlerine yardımcı olacak benzersiz bir online platform özelliği taşıyor. Wall Street Institute uzmanlarının hazırladığı, 11 ünite, 27 konu ve 900 dakikalık videodan oluşan içerikle, ilk aşamada KPDS sınavlarına yönelik ingilizce eğitimlerin verileceği Vodafone Kamu Akademi’de üyeler, ‘seviye tespit sınavı’ sonrası, kendilerine uygun bölümden eğitime başlayarak ders videolarını izleyip ders notlarını indirebilecek, ardından da deneme testleri ile kendilerini sınayabilecekler. Aynı zamanda oluşturacakları profil ile, gelişimlerini takip ederek, eksik olan konulara odaklanabilecekler

Yeşil Pasaport seçeneği

Yurtdışına görev veya tatil amacı ile giden kamu çalışanlarının sevdikleriyle dilediklerince konuşabilmeleri amacıyla Vodafone, Yeşil Pasaport seçeneğini abonelerinin hizmetine sunuyor. Cep Kamu Maksi tarifelerinden yararlanan Vodafone’lular, Yeşil Pasaport seçeneği ile yurtiçi dakikalarını yurtdışında da kullanma ayrıcalığına sahip olacak.

1414 Haber Paketi

Vodafone Kamu Avantaj üyelerine sunulan ayrıcalıklardan bir diğeri de 1414 Kamu Haber Paketi. Ücretsiz abone olunabilen 1414 Kamu Haber Paketi ile kamu çalışanları, yeni iş olanaklarını, kendilerini ilgilendiren en son değişiklikleri ve düzenlemeleri anında öğrenebilecekler.
YORUMLAR
mehbure 05 AĞUSTOS 2011 / 20:06 0 0
WSI programı ise ASLA ASLA.. Para ve Para üzerine kurulmuş Şirket..
KPDS mi?? Wall Street unutuyor galiba sözleşmelerini İspanya ile yaptıkları.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun