Mobil 01 KASIM 2009 / 07:45

"Vitamin" liselilere destek veriyor

Smile adsl'in yeni katma değerli hizmeti "smile vitamin lise", lise çağındaki gençlere internet üzerinden akıllı sisteme sahip alternatif bir öğrenme imkanı sunuyor.

Smile adsl'in yeni katma değerli hizmeti "smile vitamin lise", lise çağındaki gençlere internet üzerinden akıllı sisteme sahip alternatif bir öğrenme imkanı sunuyor.


Smile adsl, smile vitamin ilköğretim paketinden sonra lise ve lise çağındaki gençlere internet üzerinden Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Dil ve Anlatım, Tarih ve İngilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın öğretim programıyla uyumlu olan smile vitamin lise, gençleri okuldaki sınavlarına ve ÖSYS'ye hazırlıyor.

Smile vitamin lise paketine üye olan öğrenciler, sesli ve canlandırmalı konu anlatımlarından sonra, bilgisini tarama testleri ile sınayabiliyor, eksik olduğunu belirlediği konularda smile vitamin lisede arama yapabiliyor. Smile vitamin lise, dersler arasında konularla ilgili skeçlerin ve esprilerin yer aldığı videolarla öğrencilerin mola vermesini ve rahatlamasını da sağlıyor.

Tüm smile adsl aboneleri, aylık sadece 7 TL'ye ya da senelik 48 TL'ye smile vitamin lise hizmetinden faydalanabiliyor. Paket fiyatı birden çok çocuğu olan aileler için kullanıcı sayısı arttıkça azalıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun