Mobil 04 KASIM 2008 / 14:33

Vestel bayileri uzaktan eğitim alıyor

Vestel, bayilerine ürün eğitimlerini Probil ve Enocta desteğiyle internet üzerinden veriyor.

Vestel, bayilerine ürün eğitimlerini Probil ve Enocta desteğiyle internet üzerinden veriyor.


Probil’in uzaktan eğitim alanındaki iştiraki Enocta’nın Vestel için hazırladığı uzaktan eğitim altyapısı bayilerin ofis bilgisayarlarından firma içi ürün eğitimleri almasını sağlıyor. 81 ilde bulunan Vestel satış noktalarına internetten verilen eğitimlerden bugüne kadar 3 bin çalışan yararlandı. Enocta’nın kurduğu Enocta Eğitim Platformu altyapısıyla hem bayi çalışanlarına eğitimler sunulabiliyor hem de çalışanların ürünler hakkındaki bilgi seviyelerini ölçümleyebilmek için sınavlar uygulanabiliyor. Proje kapsamında yer alan içerik geliştirme aracı sayesinde Vestel Proje Ekibi kendi eğitim içeriklerini kendileri hazırladı.


 


Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Filiz Künüralp, “Çok zengin bir ürün gamına ve Türkiye’nin her köşesine ulaşan bir bayi ağına sahip, son derece geniş bir coğrafi alanda faaliyet gösteren bir kurum olarak etkin ve verimli bir eğitim sistemi kurabilmek için bilgi teknolojilerinden etkin biçimde yararlanmamız şart. İhtiyacımız olan merkezi eğitim yapısının kurulması ve uygun eğitim metodunun belirlenmesi için Probil’den hizmet almayı seçtik” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun