Mobil 03 NİSAN 2009 / 10:37

Veri merkezlerinin işletme maliyetleri düşüyor

Brocade'in sunduğu Energy Efficiency Review (Enerji Verimliliğinin Değerlendirilmesi) hizmeti, kuruluşların veri merkezi ortamlarını optimize etmeleri ve maliyetlerini azaltmalarını amaçlıyor.

Brocade'in sunduğu Energy Efficiency Review (Enerji Verimliliğinin Değerlendirilmesi) hizmeti, kuruluşların veri merkezi ortamlarını optimize etmeleri ve maliyetlerini azaltmalarını amaçlıyor.


Brocade'in Energy Efficiency Review hizmeti, şirketlere bütünsel değerlendirme ile uygun çözümler sunarak verimliliklerini yükseltmeye, maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyor.


Energy Efficiency Review hizmeti veri merkezi ortamını uçtan-uça görüntüleme imkanı yaratabilmek için tasarlanmış. Bir şirketin işletme giderlerini ve hizmetlerin güvenilirliğini etkiliyebilecek veri merkezinin tükettiği enerjiyi, soğutma kapasitesini, havalandırma sistemini ve çevresel faktörlerini değerlendiriyor. Değerlendirme tamamlandıktan sonra, Brocade şirketin destek ekibine bir rapor sağlıyor.


Rapor, işletme performansı etkileyebilecek herhangi bir sorunu veya hassas noktayı belirlemeye yardımcı oluyor. Bu hizmet dört-bölümlü bir pakette sunuluyor. Pakette, uzmanların müşterilerle birlikte hedefleri belirliyerek stratejik bir proje planı yapıyor. Şirket ziyaretlerinde, veri merkezi, çevresel kosulları ve genel planı detaylı olarak inceleniyor. Veri analizi ve rapor hazırlama hizmeti veriliyor. Tüm sonuçlar şirketin destek ekibine sunulduktan sonra ayrıntılı olarak ele alınıyor.


www.brocade.com


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun