Mobil 23 OCAK 2013 / 14:22

Uludağ pistleri cepten ve internetten izlenebilecek

Uludağ’a kayak yapmaya gidecekler artık pistlerin durumunu, "UludağLive" isimli uygulama ile her an takip edebilme imkânına sahip olacaklar. 

Tatilsepeti.com’un hayata geçirdiği UludağLive uygulaması sayesinde 8 farklı noktadaki kameralar aracılığıyla Uludağ pistleri cep telefonları ve internetten canlı olarak izlenebiliyor. Uludağ’ın hava durumu, kar kalınlığı, hangi pistte ve telesiyejde yoğunluk olduğu anında öğrenilebiliyor. Uygulama iPhone ve Android cihazlara yüklenebildiği gibi, pistleri tatilsepeti.com üzerinden de canlı olarak görüntülenebiliyor.

Bunun yanı sıra, Uludağ’daki kayak merkezleri hakkında detaylı bilgi alınabiliyor, Uludağ haritasına, Uludağ pistleri konum bilgisine rahatlıkla ulaşılabiliyor. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar telefonlarından Uludağ otellerindeki son dakika indirimlerini, müsaitlik bilgisini öğrenebiliyor, cep telefonlarından rezervasyon yaptırabiliyorlar.

Uygulamanın iPhone sürümü bu adres üzerinden indirilebilirken, Android uygulamasına bu adres üzerinden erişebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun