Mobil 17 NİSAN 2012 / 15:30

Üçü bir arada: ASUS PadFone

Üçü bir arada: ASUS PadFone

ASUS PadFone telefon, tablet ve aynı zamanda dizüstü bilgisayar fonksiyonlarını bir araya getiren bir cihaz olma hedefiyle yola çıkıyor.ASUS PadFone kullanıcılara 4.3 inç Super AMOLED qHD ekran, en yeni Qualcomm Snapdragon S4 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, Fuji görüntü işlemcisi, F/2.2 diyafram ve 5 elemanlı lense sahip çok keskin 8 megapiksel dijital kamera gibi özellikleri sunuyor.


İsteğe bağlı olarak alınabilen PadFone istasyonuna yerleştirildiğinde ise 63 saat uzatılmış konuşma süresi sağlayan, 10.1 inçlik bir tablete dönüşebiliyor. Buna ek olarak PadFone istasyonu, cihazı taşınabilir bir bilgisayara dönüştüren ve konuşma süresinin 102 saate kadar uzatılabildiği opsiyonel klavye ünitesi de sunuyor. PadFone aynı zamanda aramalarda da kullanılabilen Bluetooth kalem PadFone Stylus Headset seçeneğiyle birlikte kullanıcıların beğenisine sunuluyor.


Konuyla ilgili konuşan ASUS CEO’su Jerry Shen, ASUS PadFone telefon, tablet ve aynı zamanda dizüstü bilgisayar fonksiyonlarını bir araya getiren bir cihaz olduğunu söyledi. Shen, cihazın kullanıcılara kişiselleştirme ve dijital dünyaya istedikleri gibi bağlanabilme seçeneklerini sunduğunu sözlerine ekledi.


Tüm cihazlara 700 avroya sahip olmak mümkün


Cihaz sahipleri aynı zamanda 3 yıl süreyle 32GB ASUS WebDepolama hizmeti alacaklar ve yaygın bulut bilişim deneyiminden ASUS bulut servisiyle faydalanabilecekler.


ASUS Padfone tablet ve telefon birlikte olmak üzere (Padfone Station) 700 avro fiyatla satışa çıkarılırken, klavye eklentisi ayrı olarak 150 avro bedelle kullanıcıların beğenisine sunuldu.


Haziran başında satışa sunulması beklenen ASUS Transformer Pad Infinity, 64 mb bellek ve WiFi özelliği ile 600 avroya kullanıcılara sunulurken,  Mayıs ortasında gelmesi beklenen 32 mb bellekliASUS Transformer Pad 300'ün WiFi eklentili versiyonu 400 avro, 3G'li versiyonu ise 500 avro bedelle satışa çıkarıldı.

YORUMLAR
Kerem 09 EYLÜL 2015 / 09:53 0 0
Ne zaman çıkacak
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun