Mobil 15 HAZİRAN 2011 / 16:24

Turkcell profesyonel çalışanlar için özel kulüp kurdu, özel hizmetler sunacak

"Turkcell Profesyoneller Kulübü" ile beyaz yakalılar bundan böyle iletişimde avantaj yaşarken, özellikle iş sonrası yaşam kalitelerini artırabilmek için gereken koşullara Turkcell ayrıcalığıyla sahip olacak.

Turkcell, “beyaz yakalı” olarak anılan özel sektör çalışanlarının hayatını, hem iletişim hem de iletişim dışındaki ihtiyaçlarına yöneliközel tekliflerle renklendirmeye yönelik “Turkcell Profesyoneller Kulübü” adlı yeni bir servis başlattı.

Profesyoneller Kulübü üyeleri iletişim ihtiyaçlarına göre konuşma, SMS ve interneti birarada bulacakları seçeneklerin yanında akıllı telefonlara da çok özel koşullarla sahip olabilecekler. Bu kapsamda, 29 TL’ye her yöne 300 dakika konuşma, 300 SMS ve 300 MB internet sunan Her Şey Dahil Paket ya da 69 TL’ye her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 1 GB internet sunan Full Paket seçeneklerinden birini tercih etmek mümkün. Full Paket’ten yararlanan herkes, Nokia C3 ya da Turkcell T10 marka akıllı telefonlardan birine 24 ay kontratla ayda yalnızca 12,9 TL karşılığında sahip olabilecek.

Bu tekliflerin yanında giyimden kişisel bakıma, seyahatten uçak biletine kadar çok özel ve avanajlı teklifler yıl boyunca sadece Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine sunulacak.

Emre Sayın: “Turkcell Profesyoneller’in aklından geçeni biliyor”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, konuyla ilgili açıklamasında Profesyoneller Kulübü’nün Turkcell’li üyelerine sunduğu avantajların iletişimle sınırlı olmadığının altını çizdi.

Sayın, “Türkiye’de bireysel hat kullanan 1,4 milyon 'profesyonel' diye tabir ettiğimiz özel sektör çalışanı var. Ele aldığımız bu segmentin profilini derinlemesine inceledik ve ihtiyaç, beklenti ve taleplere karşılık verecek ayrıcalıkları bu incelemeye göre kurguladık. Yaptığımız inceleme, günlük hayatında yoğun çalışma temposu içerisinde olan ve kaliteli zaman geçirmek, kendini geliştirmek, bilgilenmek isteyen profesyonellerin aynı zamanda sosyal hayatlarını renklendirmeye ve seyahate çıkmaya da önem verdiğini ortaya koyuyor. Bu değerlendirmemizin ardından kurguladığımız 'Profesyoneller Kulübü' için geliştirdiğimiz ayrıcalıklar geniş bir yelpazeye yayılıyor. Yani Turkcell profesyoneller’in aklından geçeni biliyor, Türkiye’de ilk kez onlar için özel fırsatlar yaratıyor” dedi.

Profesyoneller Kulübü üyeleri, işten çıkıp şehir hayatına dahil olduklarında Turkcell ayrıcalığını The House Café’lerde yüzde 15 indirim, AFM ve Cinebonus sinemalarında Cuma akşamları “1 bilet alana 1 bilet bedava” fırsatlarıyla yaşayacak. Sun Express’in Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum seferlerinde Temmuz sonuna kadar yüzde 25; Pronto Tur’un yurt içi tatil fırsatlarında yüzde 10, yurt dışı fırsatlarında 150 TL; Fabrika ve Divarese’de yüzde 10, Sephora markalı ürünlerde yüzde 15 indirim yine Turkcell’li profesyonelleri bekliyor.

Bunun yanında Profesyoneller Kulübü üyeleri, Anadolu Ajansı Haber Paketi ile son dakika haberlerini cepten takip etme fırsatına, hava koşullarını önceden bilerek program yapabilmelerini sağlayan Hava Durumu Paketine kulüp ayrıcalığı ile yine yalnızca 1 TL karşılığında sahip olacak.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun