Mobil 29 MART 2012 / 16:29

Turkcell HTC ChaCha'yı içinde Facebook'uyla birlikte satışa sundu

Facebook telefonu Turkcell'e de geldi

HTC’nin, üzerinde özel Facebook tuşu bulunan akıllı telefonu HTC ChaCha, tüm Turkcell’lilere, bir yıl sınırsız Facebook’u içinde sunulacak. Turkcell’liler tarifelerine ek ayda 10 TL’den başlayan fiyatlarla HTC ChaCha’yı satın alabilecekler. Numarasını Turkcell’e taşıyan müşteriler ise 24 ay Gold Paket’e abone olmaları halinde hiçbir ek ücret ödemeden HTC ChaCha sahibi olacaklar.

Dokunmatik ekranı ve dengeli, yükseltilmiş tuşlara sahip ergonomik Q klavyesiyle HTC ChaCha, kullanım kolaylığı ve hızlı mesajlaşma yeteneğiyle öne çıkıyor. 120 gram ağırlığındaki HTC ChaCha, Android 2.3 işletim sistemine ve 66 milimetrelik (2.6 inç) dokunmatik ekrana sahip. ChaCha’nın bekleme süresi 660 saate, konuşma süresi ise 7 buçuk saate kadar çıkabiliyor.

Turkcell’e yeni gelenler HTC ChaCha’yı tarifelerine ek ücret ödemeden alabiliyor. Hattını Turkcell’e taşıyan ya da 12 aydan kısa süredir 'Bireysel Faturalı Hat' kullanan Turkcell müşterileri, Gold Paket’e 24 ay taahhüt vererek hiçbir ek ücret ödemeden HTC ChaCha’ya sahip olabiliyorlar. Her yöne 2 bin dakika, Turkcell’lilerle 5 bin dakika ve haftada iki gün tüm Turkcell’lilerle sabah 06:00’dan akşam 18:00’e bedava konuşma fırsatı sunan Gold Paket, ChaCha ile birlikte 95 TL'ye sunuluyor.

Yeni Turkcell’liler, dilerlerse HTC ChaCha’yı Her Yöne Paket tarifelerine ek ayda 22 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar.

Detaylı bilgiyi www.turkcell.com.tr adresinde bulabilirsiniz.