Mobil 29 HAZİRAN 2011 / 10:56

Turkcell BlackBerry servis fiyatını 6,90 TL'ye düşürdü

Turkcell BlackBerry servis fiyatını 6,90 TL'ye düşürdü

BlackBerry sahipleri, artık cihazlarının kendilerine sunduğu anında mesajlaşma servislerine ayda 6,90 TL'den başlayan fiyatlarla ulaşabilecekler. Turkcell, BlackBerry akıllı telefon kullanıcılarının internet ihtiyacını uygun koşullarda karşılamak üzere sunduğu seçenekleri artırdı. Farklı kullanım alışkanlıkları olanlar bundan böyle Turkcell’de kendilerine uygun BlackBerry paketini seçerek BlackBerry telefonlarıyla internet ve mesajlaşma servislerini kullanabilecekler.

Yeni tarifeler çerçevesinde, Turkcell “BlackBerry Giriş Paketi” ayda 6,90 TL’lik fiyatıyla faturalı abonelerin kullanımına sunuldu. Bu paketi tercih eden aboneler her ay 100MB’lık internet paketine sahip oluyor, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara erişebiliyor, BlackBerry App World’den istedikleri uygulamaları indirebiliyor, BlackBerry Messenger sayesinde diğer BlackBerry akıllı telefon kullanıcılarıyla her an her yerden mesajlaşabiliyorlar.

Ayrıca kişiye özel turkcell.blackberry.com uzantılı bir e-posta adresi aldıkları takdirde “push e-mail” teknolojisiyle cihazlarına e-postalarının anında ulaşmasını sağlayabiliyorlar.

Turkcell, yeni tarifelerinde cihazın dahil olduğu kampanyalarda da indirime gitti. BlackBerry akıllı telefonu olmayan aboneler ayda 29,90 TL’ye BlackBerry Curve 8520’yi, 35,90 TL’ye BlackBerry Curve 9300’ü seçerek BlackBerry Giriş Paketi’ni kullanmaya başlayabilecekler.

Kapsamlı paket ayda 16,90 TL

Turkcell’in BlackBerry kullanıcılarına sunduğu bir diğer BlackBerry paketi ise “BlackBerry Full Paket”. Paketi almak isteyen faturalı Turkcell müşterileri ayda 16,90 TL’e Blackberry Full Paket’e sahip olabilecekler. E-posta servislerini ve interneti daha yoğun kullananlara yönelik sunulan BlackBerry Full Paket’i seçtikleri BlackBerry modeliyle beraber alınmak isteyen bireysel müşteriler ise cihaz ve pakete 39,90 TL’den başlayan aylık taksitlerle sahip olabilirler.

“BlackBerry Full Paketi” 1 GB’lık e-posta ve internet erişimi, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlara giriş, gtalk, yahoo messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamaları, BlackBerry App World’e giriş, BlackBerry Messenger sayesinde diğer BlackBerry kullanıcılarıyla her an her yerden mesajlaşabilmeyi kapsıyor.
ETİKETLER : blackberry turkcell
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun