Mobil 11 TEMMUZ 2016 / 11:51

Türk Telekom markalı mobil aksesuarlar satışa sunuldu

Türk Telekom kendi markasını taşıyan şarj cihazı, araç şarjı, şarj ve veri kablolarından oluşan aksesuar serisini satışa sundu. Aksesuarlar, Türk Telekom mağazalarından satın alınabilecek.

Türk Telekom; tüketicilerin her gün sıklıkla kullandığı şarj cihazı, araç şarjı, şarj ve veri kablolarından oluşan bir aksesuar serisini mağazalarında satışa sundu. Kullanıcılar, aksesuarları Türk Telekom mağazalarından satın alabilecekler.

Türk Telekom markalı şarj cihazı, araç şarjı, taşınabilir şarj cihazı, şarj ve veri kablolarından oluşan aksesuarlar pratiklikleri ile dikkat çekiyor. Çift taraflı kullanılabilen USB ve MicroUSB uçlu şarj ve veri kablosu sayesinde, kablo cihaza kolaylıkla uyum sağlıyor. Qualcomm Quick Charge 2.0 Hızlı Şarj Teknolojisi, bu teknolojiye uyumlu cihazların yüzde 75’e varan oranda daha hızlı şarj olabilmesine olanak tanıyor.
ETİKETLER : Türk Telekom Mobil
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun