Mobil 29 EKİM 2008 / 13:58

TTNET VİTAMİN ile eğitime interaktif destek

TTNET VİTAMİN eğitim destek paketi ile öğrenciler hem ders tekrarı yapmaktan hem de çalışmaktan zevk alıyorlar.

TTNET VİTAMİN eğitim destek paketi ile öğrenciler hem ders tekrarı yapmaktan hem de çalışmaktan zevk alıyorlar.


Türkiye’de internet kullanımını yaygınlaştırma ve bilinçli internet kullanımı sağlama amacıyla çalışmalarını sürdüren TTNET’in TTNET VİTAMİN eğitim destek paketi bir ayda 35 bin kullanıcıya ulaştı. TTNET VİTAMİN ile ilköğretim 4, 5, 6, 7 ve 8’inci sınıfta okuyan öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatı ile uyumlu, zengin, interaktif ders içeriklerine ulaşabiliyorlar. Aynı zamanda interneti doğru kullanma alışkanlığı da kazanan öğrenciler, TTNET VİTAMİN ile hem ders tekrarı yapmaktan hem de çalışmaktan zevk alıyorlar.


Matematik, Fen ve Teknoloji, Türkçe ve Sosyal Bilgiler alanlarında 3000’den fazla konu anlatımı ile interaktif alıştırma içeren TTNET VİTAMİN’in eğitim içeriği ve kullanım özellikleri sürekli geliştiriliyor. TTNET VİTAMİN ile öğrenciler, ders kitabı maketi üzerinden konuları rahatlıkla takip edip, 3 boyutlu canlandırmalar, interaktif etkinlikler ve çözümlü örneklerle derse kolaylıkla hazırlanabiliyor, öğrendiklerini pekiştirebiliyorlar. Ayrıca konu ve ünite tarama testleri sayesinde eksikliklerini giderme olanağına sahip oluyorlar.


TTNET ADSL aboneleri yıllık 36 YTL veya ayda 5 YTL ödeyerek TTNET VİTAMİN paketini satın alabilirler.


www.ttnetvitamin.com.tr


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun