Mobil 11 MAYIS 2011 / 16:36

TTNET'in Tivibu'su cebe girdi

TTNET’in sunduğu internet üzerinden televizyon izleme platformu Tivibu, bilgisayar ve televizyondan sonra tablete ve cebe de girdi. Üstelik ilk 3 ay ücretsiz.Tivibu Cep ile kullanıcılar TV ve sinema keyfini cep telefonlarının ve tabletlerinin ekranlarından yaşayabilecekler.

Yayın hayatına 38 kanalla başlayan ve Seç İzle, Kirala İzle ve Tekrar İzle özelliklerine de sahip olan Tivibu Cep, ilk aşamada iPad ve iPhone için sunulacak. Tivibu ayrıcalığını cep telefonları ve tablet bilgisayarlardan deneyimlemek isteyenler için Tivibu Cep, 3 ay boyunca tüm TTNET ADSL kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Bu dönemden sonra TTNET ADSL aboneleri, Tivibu Cep’ten aylık 5 TL ücret karşılığında yararlanabilecek.

Servis kısa bir süre sonra Android, BlackBerry, Bada, Windows Mobile 7, Symbian ve Wap Push işletim sistemlerini destekleyen mobil cihazlarda da kullanılabilecek.

Tivibu Cep’in sunduğu ayrıcalıklarını deneyimlemek için daha detaylı bilgiye www.tivibu.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : tivibu tivibu cep
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun