Mobil 14 KASIM 2014 / 15:46

Toshiba'dan ikisi bir arada

Toshiba Satellite Click 2 L30W, tabletin kullanışlılığı ile bilgisayarın tam performansını birleştirmeyi hedefliyor.TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, Toshiba’nın en iddialı tablet ve bilgisayar bir arada ürünü Satellite Click 2 L30W notebook modelini sunuyor. İkisi bir arada ayrılabilir Satellite Click 2 L30W dizüstü bilgisayar, hem iş kullanımı hem de medya gösterimi için ideal.

Satellite Click 2 L30W modelinin sahip olduğu 33.8 cm (13.3”) ekran, hem hareket halinde hem de gün içinde masa başı kullanım için de uygun. Kullanım kolaylığı için ergonomik olarak tasarlanan model, çalışma esnasında bile tek elle ve yalnızca iki adımla dizüstü bilgisayarı tablete dönüştüren özel bir mekanizmaya sahip.

Altın rengi kasası ve ince profilinin altında son derece güçlü Satellite Click 2 L30W, hem taşınabilirlik hem de bilgisayarda güç gerektiren her ortama uygun. Tablette bulunan 500 GB HDD’nin sağladığı geniş bir kapasite ile kullanıcılar büyük boyutlu dosya, müzik ve fotoğraf arşivlerini depolayabiliyor ve diledikleri zaman istedikleri içeriğe erişebiliyorlar. Bu da kayıtlı verilere erişirken güvenlik ve kullanışlılık anlamına geliyor ve önemli verilerin her ihtiyaç duyulduğunda erişilebilir olmasını sağlıyor.

Ekran parlaklığı ve ses kalitesi

Satellite Click 2 L30W modelinin kullanışlılığı HD IPS dokunmatik ekranla artıyor. 33.8 cm (13.3”) boyutundaki ekran, 10 parmak dokunma desteği, HD ve IPS teknolojisinin birleşiminin yarattığı renk netliği, daha doğal tonlar ve daha akıllı bir renk karışımı olarak karşımıza çıkıyor.

Ayarları Skullcandy tarafından yapılan DTS Sound ses geliştirme özelliği eğlenceyi gerçek hayata taşıyor.

Intel HD Grafik kartı ve 4. nesil Intel Core i3’e kadar işlemciler ile Satellite Click 2L30W kesintisiz çoklu-işlem ve eğlence sağlayarak sabah saatlerinden gece eğlence vaktine kadar tüm gün kullanım için optimize edilmiş durumda.Dahili gücün yanında Satellite Click 2 L30W, tablet modunda olduğunda bile kullanımda esneklik sağlayan bir dizi bağlantı seçeneğine sahip. Tablette bulunan tam boyutlu USB 2.0 girişi, SD kart girişi ve mikro-HDMI çıkışı ile kullanıcılar klavyeyi bağlamaya gerek duymadan dijital fotoğraf makinelerinden fotoğraf aktarabiliyor veya yazıcı çıkışı alabiliyorlar.

Bunlara ek olarak, klavyedeki Sleep-and-Charge (Uyku Modunda Şarj) özelliğini destekleyen tam boyutlu USB 3.0 girişi daha büyük boyutlu dosyaların daha hızlı aktarımına imkan veriyor. Ayrıca en yeni Wi-FiTM 802.11ac standardı ve Bluetooth4.0, Intel WiDi bağlantı özelliği ve kablosuz ekran teknolojisi kullanıcıların uyumlu televizyonlarına içerik aktarabilecekleri ve eğlence ya da sunum içeriklerini büyük ekranda paylaşabilecekleri anlamına geliyor. Gürültüleri engelleyen stereo mikrofonlu entegre HD web kamera meslektaşlarla veya arkadaşlarla video konferans gerçekleştirmek için ideal.
Toshiba Satellite Click 2 L30W

Ekran: 33.8cm (13.3“) 1366 x 768 HD IPS ekran, kapasitif 10 parmak dokunma destekli

İşlemciler: 4. nesil Intel® Core™ i3 CPU’ya kadar

Grafik işlemci: Intel® HD Graphics 4200’e kadar

SSD/HDD: 7mm 500 GB HDD

Hafıza: 4GB DDR3L1,600 MHz

Tablet bağlantıları:1x tam boyutlu USB 2.0 girişi, mikro HDMI®-çıkış girişi, tam boyutlu SD girişi

Klavye bağlantıları: 1x tam boyutlu USB 3.0 girişi (Uyku Modunda Şarj/Sleep-and-Charge özellikli)

İletişim: Stereo mikrofonlu HD web kamera, Bluetooth®, Intel®WiDi™,kablosuz ekran,Intel®Dual Band Wireless-AC 3160

Ses: Skullcandy® tarafından ayarlanan DTS Sound™ ses geliştirme özelliği

İşletim sistemi OS: Windows 8.1 - 64 bit sürümü

Batarya ömrü: 8 saate kadar1(notebook veya tablet modunda)

Renk: Altın rengi dokunuşlu ince çizgili kaplama

Boyutlar:

Tablet: 331x 215 x 13.9 mm, tablet ve klavye bir arada: 331x 244.5x 22.9mm

Ağırlık: Tablet: 1.3kg, Tablet ve klavye bir arada: 2.2 kg
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun