Mobil 18 EYLÜL 2012 / 16:01

Ticket'lar cebe giriyor

Ticket'lar cebe giriyor

Türkiye'deki Ticket kullanıcıları yaptıkları harcamaları ve detaylarını iPhone'ları üzerinden görüntüleyebilecek.Ticket Türkiye iPhone uygulaması ile Ticket kullanıcıları Ticket Restaurant yemek kartlarına ait harcamalarını anında takip ederken, kartlarını kullanabilecekleri restoran, kafe gibi en yakın harcama noktalarını konumlarına göre haritada kolaylıkla tespit edebiliyorlar. Aynı zamanda, Ticket Compliments hediye kuponlarını kullanabilecekleri mağazaları listeleyerek marka ya da AVM seçimine göre filtreleyebiliyorlar.

Ticket Türkiye uygulaması ile Ticket Restaurant yemek kartı kullanıcısı kartına ait bakiye, bekleyen kredi yüklemeleri ve son yapılan kart harcamalarına ait bilgiler, anında takip edilebiliyor. Uygulama, kullanıcının otomatik olarak konumu saptayarak, kartını kullanabileceği civardaki en yakın üye kuruluşları kendisine en yakından en uzağa sıralayabiliyor. Kullanıcı isterse, mutfak tiplerine göre tercihlerini filtreleyebilir, aradığı bir restorana daha kolay ulaşması için sonuç listesini mesafe ya da alfabetik olarak sıralayabilir ya da aradığı restoranın adını girerek arama yapabilir. Uygulama, kullanıcıya gitmek istediği restoran ile konumu arasındaki en kısa mesafeyi göstererek, ulaşım için yol haritası çizebilir. Kullanıcı, seçmiş olduğu restoranı telefonla arayarak rezervasyon yaptırabilir.

Tüm Ticket geçerli mağazalar listelenebiliyor

Ticket Türkiye uygulaması ile kullanıcı aynı zamanda, yakın çevresinde bulunan Ticket Compliments hediye kuponlarının geçerli olduğu marka ve mağazaların tüm listesine kolaylıkla ulaşarak, mağazaları AVM ve cadde mağazaları seçenekleri ile listeleyebilir. Kullanıcının aradığı birden fazla marka var ise, bu markaların mağazalarının beraber bulunduğu en yakın AVM’yi de kolaylıkla saptayabilir. Kullanıcı isterse gitmek istediği mağaza ile arasındaki en kısa mesafeyi harita yardımı ile görebilir, mağazaya direkt telefonla ulaşarak ya da web adresini ziyaret ederek marka hakkında ön bilgi alabilir.

Kullanıcılar aynı zamanda herhangi bir Ticket ürünü ile ilgileniyor ya da tanıdığı firmaları bu çözümlerle buluşturmak istiyor ise, bu uygulama ve formları aracılığı ile başvurularını kolaylıkla yapabilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun