Mobil 10 MAYIS 2012 / 14:39

Telefonica bedava mesajlaşma platformu kurdu

Telefonica, Tu Me adındaki yeni mobil iletişim ve paylaşım uygulamasını kullanıma sundu. App Store üzerinden iPhone kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği uygulamayla birlikte kullanıcıların çok daha rahat sohbet edebilmesi amaçlanıyor.Diğer mesajlaşma servisleri What’sApp veViber gibi hızlı mesajlaşma imkanı sunan uygulama, bunun yanı sıra kullanıcılarına arama yapabilme, sesli mesaj bırakabilme ve fotoğraf paylaşımı ya da mekan bildirimi gibi veri paylaşım imkanları tanıyor.

Diğer mesaj servislerinden farklı olarak bulut bazlı depolama kullanan uygulama, zaman tüneli özelliği sayesinde kullanıcılar uygulamaya bağlı kaldıkları süre boyunca bütün mesaj geçmişlerini ve etkileşim geçmişlerine ulaşabilecekler.

Şu an sadece iOS kullanıcıları için kullanıma sunulan uygulama, yakın zamanda Android kullanıcıları için de piyasaya sürülecek. Uygulamanın ücretsiz olması önemli bir telekom operatörünün oldukça farklı bir hamlesini gözler önüne seriyor.

Uygulamayla ilgili detaylara http://tumeapp.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun