Mobil 20 EKİM 2011 / 16:15

Tayland’ı sel aldı, Sony rötar yaptı

Tsunami, soygun, şimdi de sel felaketi… 2011 yılında başına gelmedik kalmayan Sony, bazı ürünlerinin piyasaya çıkışını erteledi.Mart ayında Japonya’da yaşanan Tsunami felaketinin ardından, aylar önce maruz kaldığı kimlik hırsızlığıyla çalkalanan Sony, bazı yeni kameraların, lens kitlerinin ve kulaklıkların piyasaya çıkışını süresiz olarak ertelediğini duyurdu. Bu yıl bir türlü başı dertten kurtulmayan şirketin yaptığı bu ertelemenin gerekçesi ise Tayland’da yaşanan sel ve bunun da Sony’nin bazı fabrikalarda üretimi durdurmasını zorunlu kılması.

Reuters’in haberine göre, kasım ayında satışta olması hedeflenen ürünler arasında NEX-7 kamera ve tek-lens refleks Alpha 65 de vardı. Sony, ürünlerin piyasaya çıkış tarihlerini belirleyerek en kısa zamanda açıklayacağını bildirdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun