Mobil 11 EYLÜL 2013 / 17:20

Taşınabilir batarya pil ömrünü uzatıyor

Ttec EasyCharge Smart taşınabilir şarj cihazı portatif kullanımı sayesinde akıllı telefon, tablet ve daha birçok farklı dijital cihazdaki şarj sorununa lokasyon bağımsız bir çözüm sunarken, kompakt estetikten de ödün vermiyor.
Yüksek güç kapasitesi sayesinde ise iki cihazı aynı anda şarj edebilen Easy Charge Smart içinde bir sürpriz de taşıyor. Ürünün saklı bölmesinde, gerektiğinde çıkarıp kullanmak üzere USB ve micro USB kablolar var; bu kablolarla ekstra kablo taşıma zahmeti ortadan kalkıyor.
Ttec, akıllı telefon ve tabletlerin şarj problemine yaratıcı bir çözüm getiriyor. Teknolojik ürünlerin pil ömürlerini 4 katına kadar korumalarına yardımcı olan Ttec EasyChargeTM Smart taşınabilir şarj cihazı aynı anda iki cihazı birden şarj edebiliyor üstelik hafif ve kolay taşınabiliyor.
Şarj cihazı prizden bağımsız olarak taşınabilir şekilde kullanılabiliyor. 2A çıkış ile hızlı şarja imkan tanıyan ürün, tüm akıllı telefonlar, tabletler ve diğer dijital cihazlar için uygun. Güvenli şarj için devre koruması bulunan
Saklama bölmesinde USB ve micro USB kablolar bulunuyor. 5,600 mAh gibi yüksek kapasiteli cihaz, led göstergesiyşe sarj durumunu gösteriyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun