Mobil 30 MAYIS 2011 / 15:38

Tablet ve telefon bir arada: PadFone

Computex 2011’in açılmasına saatler kala Asus’un tableti ve telefonu birleştiren prototipi videolarla vitrine çıktı.Önümüzdeki hafta boyunca en taze teknoloji haberlerinin merkezi olacak Computex 2011’in açılışından bir gün önce Asus’un henüz demo amaçlı olarak sergilediği ‘yarı tablet yarı telefon’ ürünü sergilenmeye başlandı.

Uzun süredir isminin ne olacağıyla ilgili tartışmaların devam ettiği Asus PadFone, arka yüzündeki kapağın altında sakladığı akıllı telefonuyla uzay aracı gibi bir tablet bilgisayar. Video görüntülerinden anlaşıldığı üzere yüksek bir görüntü kalitesine sahip olan PadFone fuarın gözde ürünlerinden biri olacak.

Henüz teknik bilgileri netleşmeyen PadFone’un iki yanında microUSB ve microHDMI bağlantıları görülüyor. Aşağıda Asus’un ürünle ilgili resmi tanıtım videosunu ve fuar alanında NetbookNews ve jkkmobile tarafından kaydedilen videoyu bulabilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mRcx1rxTLG8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cdTf_S0Ee_s[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun