Mobil 07 HAZİRAN 2016 / 11:55

Sumatik ve Gazmatik hizmetleri için yeni mobil uygulama

Akıllı ödeme teknolojileri alanında faaliyet gösteren Birleşik Ödeme, Sumatik ve Gazmatik hizmetlerine yönelik mobil uygulamalarını kullanıma sundu. App Store ve Google Play Store’dan indirilebilen uygulamalarda en yakın kioskların konumu hakkında bilgi almak ve arıza ihbarı yapmak mümkün.


Akıllı şehirler ve ödeme teknolojileri alanında faaliyet gösteren Birleşik Ödeme, ön ödemeli su ve gaz abonelerine sunduğu Sumatik ve Gazmatik hizmetleri için yeni mobil uygulamalarını duyurdu.

Sumatik ve Gazmatik uygulamaları IOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor. Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamaları ile aboneler, tüm kioskların konum bilgisine erişebiliyorlar. Aynı zamanda bulundukları noktadan yol tarifi alabiliyor, kiosklara dair arıza ihbarı yapabiliyor, bu durumlarla ilgili bilgilendirici mesajlar alabiliyor ve geçmişe dönük istatistiklere ulaşabiliyorlar.

Sumatik ve Gazmatik mobil uygulamalarını indirmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

IOS
https://itunes.apple.com/us/app/sumatik/id1109291787?l=tr&ls=1&mt=8
https://itunes.apple.com/us/app/gazmatik/id1109291795?l=tr&ls=1&mt=8

Android
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.birlesikodeme.sumatik
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.birlesikodeme.gazmatik
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun