Mobil 09 AĞUSTOS 2012 / 09:59

Star TV'nin sosyal televizyon uygulaması indirilmeye hazır

Sosyal televizyon uygulaması indirilmeye hazır

Star TV için Nexum'un geliştirdiği uygulama, canlı yayını izleme imkanı vermenin yanında yayınla ilgili Twitter etiketlerine katılıp sohbet etme fırsatı sunuyor.IPhone ve iPad için geliştirilen uygulama  AppStore’dan indirebilir durumda. Star TV yayınlarının canlı olarak izlenebildiği uygulamada program ve dizi tanıtımlarına, dizilerin eski bölümlerine, kamera arkası çekimlere ve videolara da ulaşmak mümkün.

Sosyal televizyon özelliği sayesinde kullanıcılar herhangi bir yayını seyrederken yayınla ilgili etiketleri (hashtag) twitter entegrasyonu sayesinde uygulama içerisinden anında takip edebiliyor, yine uygulama içinden atacakları Twitter mesajları (tweet) hem Star TV seyredip hem de sohbete katılabiliyorlar.

Uygulamayı incelemek ve indirmek için http://itunes.apple.com/tr/app/star-t.v./id505492501?mt=8&ls=1 adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun